Forum Ugostiteljske škole Opatija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Ugostiteljske škole Opatija

Forum učenika Ugostiteljske škole u Opatiji
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Profesorski i učenički biseri

Go down 
+3
berny
Nephtis
Veky
7 posters
Autor/icaPoruka
Veky
Administrator
Administrator



Broj postova : 144
Age : 34
Registration date : 11.02.2008

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimesub oľu 01, 2008 6:04 pm

evo ja ću prva!

Sjedim ja neki dan iza škole i pušim. nakon par minuta dolazi prof. Batarelo, izađe iz auta i kaže: ''Baci tu cigaretu odmah! rodit ćeš crno dijete!''
[Vrh] Go down
https://forumugostiteljskesk.forumcroatian.com
Nephtis
Moderator
Moderator
Nephtis


Broj postova : 60
Age : 34
Lokacija : Opatija
Registration date : 11.02.2008

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:31 pm

Aha...ja došo pijan malo kasnije.... ustvari nisam bio... nije bitno, ne sjećam se točno... i ulazimo mi u školu kroz vrata i čujem prof. ŠaFtić... onako iz dubine duše, MEEEESO, i još je nešto rekla, al ja sam čuo ono meeeso i ja sam krepo e. Tako mi je bilo za smijat se, al se nisam smijao... treba ponekad doć u škola pa slušat, naći će se bisera.


Ili kad sam u knjižnici, tamo nema baš smiješnih rečenica... al ima REČENICA, ako me kužite, ima ih previše, tipica krene i nemože se zaustavit... ja mislim da ona nebi mogla ronit da kojim slučajem upiše tečaj ronjenja. Ona bi na 5 metara otvorila usta da nešto kaže e. (Ima nas...)

Naravno, neponovljiva prof. Šaftić: dajte mi jedno svježo jajo. bahaha... da crkneš, ili ono: to ti je miiiiiiiinus. al ovo više nije toliko biser koliko na smiješan način izgovoreno, morate bit tamo da to čujete, i onda možete umrijet na miru... ustvari, vjerojatno će vas natjerat da prije nego umrete oribate kanale. Jer će vam to bit miiiiiiiiiiiiinus. Ili da joj donesete jednu kiflicu, ma može i dvije, ili jedan peršin, ma može i dva


Laughing
[Vrh] Go down
Nephtis
Moderator
Moderator
Nephtis


Broj postova : 60
Age : 34
Lokacija : Opatija
Registration date : 11.02.2008

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:40 pm

Ili naravno naša Majdica, medo mali pospani.... kaže učenici koja nezna gdje bi stavila gosta da joj dođe u hotel.... Ma daj Majo... pa di ćeš ga primit... zvuči više smiješno kad čuješ uživo.... ili kako se profesori zovu međusobno... npr. Sibila Majdi... ej Majdinjo rofl

I da... kad sam ja skoro upo u WC nekom profesoru još kad sam išo u osnovnu e... to je bio piš.. još ja pobjegnem i ostavim otvorena vrata baaaaa, valjda je mislio da je neki učenik.... i dere se zamnom...eeeejj mali vrati se... još nisam gotov... rofl... onda mi nije bilo smiješno al sad kad imam perv. mozak je.. hahaha...

I da... kad se prof. Lijana Goleš nije znala javit na mob: ajmeeee, zove mene moja stara,, kao, brzo dođi u zbornicu... ja gledam i kažem neda mi se reci šta treba.... brzo dođi hitno je..... neda mi se reci šta trebaš.... pa kao, Lijani zvoni mob, kako da se javi? .... bahaha, pa nek pritisne onu zelenu tipku... ahaaaaaaaaaaa, znači tako to... ok hvala... ja sam još 5 minuta sjedio, gledo pred sebe i mislio si... jebote...kako možeš bit takav tudum
[Vrh] Go down
Nephtis
Moderator
Moderator
Nephtis


Broj postova : 60
Age : 34
Lokacija : Opatija
Registration date : 11.02.2008

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimesub oľu 01, 2008 10:03 pm

Ili kad sam ja... konj , reko prof. Šimunić dije musper...( jedi spermu) i pokušo se izvuć da je to neka igra al ko Twister... i ona niš ne kuži samo odjedno vidiš ovaj đir





i full ozbiljna nastavi predavat... dakle skužila je bar pola... i na kraju sata je skužila do kraja NEKO joj je reko... i ja... mislim sad sam gotov... al ništa do dana današnjeg, ništa. Još smo i Suspect Suspect
[Vrh] Go down
berny




Broj postova : 8
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 27.02.2008

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 1:47 am

Pitam se čiji je ovo biser.....

REČI ĆU VAM SAMO JEDNO
A TO SU DVIJE STVARI
RAD, RED I DISCIPLINA!!!! smijeh smijeh smijeh
[Vrh] Go down
Buco

Buco


Broj postova : 8
Registration date : 11.02.2008

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimesri oľu 05, 2008 12:54 am

prof. batarelo:

jednog dana ćeš nać lutku u ormaru.
ako ovo krivo proknjižiš netko može izgubiti avion.
ovo je bumerang.
nemoj da te pošaljem po salatu.
jesmo tihi dječica.
tiho!! dolazim tamo.
zašto da se ja prašim kad se ti možeš prašit.
dosta!! niste na tenisu.
zadnje će bit onog dana kad nas više ne bude.
moja riječ nije bezvezarija.
jesi li ti psihijatar??
svi koji ometaju nekog su sadisti!!!
to je koda sam ja konobar a ti mi guraš poslužavnik.
zašto da ja imam manju plaču ako ti razvališ vrata nogom.
znaš da se nemožeš obuzdati.
dođe mi da te razgrizem i izbacim van.
pet godina živim s tobom.


nadam se da je dosta i oprostite šta ih nisam više zapisao a i samo znate da ih je bilo još milijun.
[Vrh] Go down
Rađa

Rađa


Broj postova : 55
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 11.02.2008

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimepet oľu 07, 2008 1:13 am

Najlegendarnija:
Razmisli o sebi!
A još:
Diplomorala sam na tebi.
Ne vulganizirajte znanost.
Dolazim tamo.Želiš li to?
To nije naslov,to je hamburger.Pojedi ga.
[Vrh] Go down
J.P.




Broj postova : 2
Registration date : 11.03.2008

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 5:27 pm

Časna: Tko je đakon?
Učenica: Čovjek ispod svećenika.
[Vrh] Go down
Veky
Administrator
Administrator



Broj postova : 144
Age : 34
Registration date : 11.02.2008

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimened tra 06, 2008 5:50 pm

Prof. Batarelo Uzelcu: tebi doma bacaju kosti pa ti dođeš ovdje i mene gađaš s tim kostima!
[Vrh] Go down
https://forumugostiteljskesk.forumcroatian.com
Rađa

Rađa


Broj postova : 55
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 11.02.2008

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimened tra 06, 2008 7:49 pm

Jučer u Poreču kad smo išli prema busu za doma Batarelo kaže Bucotu:
Pomozi mi s ovom torbom jer je mi je preteška jer je puna petica za vas dvoje! pirat
[Vrh] Go down
mirko




Broj postova : 4
Registration date : 02.09.2009

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimesri ruj 02, 2009 4:19 am

Pita mene legenda od prof. Lozancica... zasto ti imas sve jedinice kod mene? a ja njemu: ah profesore, pa sjedim u zadnjoj klupi i vi dok dođete do mene potrosite sve dobre ocjene, tako da meni ostanu samo one lose... a Loza legenda samo digne prst Smile
[Vrh] Go down
mirko




Broj postova : 4
Registration date : 02.09.2009

Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitimesri ruj 02, 2009 4:23 am

Učili mi kod Lozančića vrste pića, i tako mi stigli do rakija... i sad ima npr. herb brandy (travarica), plum brandy (šljivovica) itd... i kazem ja njemu: profesore, dali ste vi mario grape brandy (lozovača)... i tigar opet samo digne prst... loza je totalni car, najjači profesor!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Profesorski i učenički biseri Empty
PostajNaslov: Re: Profesorski i učenički biseri   Profesorski i učenički biseri Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Profesorski i učenički biseri
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Ugostiteljske škole Opatija :: Brbljaonica-
Forum(o)Bir: