Forum Ugostiteljske škole Opatija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Ugostiteljske škole Opatija

Forum učenika Ugostiteljske škole u Opatiji
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lude stvari... kad vam je dosadno

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Nephtis
Moderator
Moderator
Nephtis


Broj postova : 60
Age : 34
Lokacija : Opatija
Registration date : 11.02.2008

Lude stvari... kad vam je dosadno Empty
PostajNaslov: Lude stvari... kad vam je dosadno   Lude stvari... kad vam je dosadno Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:53 pm

ljudi jeste li vi svjesni da možete okrenut janjca pod satom... a da niko ne skuži... donesete nekog malog janjca... ili može i kokoš najbolje od Cekina... i malo plinsko kuhalo i sjednete di prozora... stavite par visokih ispred vas da sjede i ispod klupe nabodete na ražanj... evo recimo kokoš, lakše je i upalite plamenik.... sol papar... i malo ulja... i eto bar 15 minuta možete roštiljat pod satom recimo matematike. A ako vas prof. zapiše zamislite kako će to izgledat u imeniku... Učenik taj i taj roštilja na satu... ili učenik taj i taj ometa rad profesora jer okreće janjca. pa dobio bi otkaz momentalno... još da cijeli razred potvrdi kako ničeg nije bilo i to je to.


A kako smo ludi nešto slično bi mogli i napravit... Ili prošvercat noja u razred pa ga pustit kad je prof okrenut prema ploči... šutneš ga nogom pa nek krekeće... ustvari nojevi ne krekeću, nek noji po razredu ili tako neš, nek nese jaja... zamislite imenik... Učenik šverca nojeve po razredu... ili učenik me prepao nojem... Majko mila e, to bi bio piš.
[Vrh] Go down
Nephtis
Moderator
Moderator
Nephtis


Broj postova : 60
Age : 34
Lokacija : Opatija
Registration date : 11.02.2008

Lude stvari... kad vam je dosadno Empty
PostajNaslov: Re: Lude stvari... kad vam je dosadno   Lude stvari... kad vam je dosadno Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:57 pm

Ili recimo... dalje nastavite vi...
[Vrh] Go down
Rađa

Rađa


Broj postova : 55
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 11.02.2008

Lude stvari... kad vam je dosadno Empty
PostajNaslov: Re: Lude stvari... kad vam je dosadno   Lude stvari... kad vam je dosadno Icon_minitimened oľu 02, 2008 6:51 pm

Jebat mamu nekom,profesor napiše 'jebu mamu pod satom'
[Vrh] Go down
Nephtis
Moderator
Moderator
Nephtis


Broj postova : 60
Age : 34
Lokacija : Opatija
Registration date : 11.02.2008

Lude stvari... kad vam je dosadno Empty
PostajNaslov: Re: Lude stvari... kad vam je dosadno   Lude stvari... kad vam je dosadno Icon_minitimepet tra 18, 2008 11:28 am

točno se po ovoj temi može vidjet tko je ovdi lud... samo ja i rađa.... a znaš da je loše kad ideš odgovarat sam na svoje teme....evo, sjetio sam se još jedne zajebancije... lijepo kad profesor izađe negdje van... cijeli razred se prošulja pokraj profesora i pobjegne sa sata, i onda stoji ispred škole jedno 5 minuta.... zvuči poznato??... nemam više inspiracije... totalka sam ošo u ????... joj, želim još jednu godinu, da mogu nadoknadit sve što nisam radio a trebao sam... i obrnuto... blesavo vrijeme... i ova kiša ne pomaže ništa. kad sam ja došao u stanje da slušam cajke, onda znate koliko je sati. skoro.... pijani pijani pijani pijani pijani pijani pijani pijani pijani
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lude stvari... kad vam je dosadno Empty
PostajNaslov: Re: Lude stvari... kad vam je dosadno   Lude stvari... kad vam je dosadno Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lude stvari... kad vam je dosadno
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Ugostiteljske škole Opatija :: Brbljaonica-
Forum(o)Bir: